KONTAKT
ZAREZERWUJ WIZYTĘ
Iwona Bukowska-Jarosz - ZnanyLekarz.pl

Iwona Bukowska-Jarosz

PSYCHOTERAPEUTKA

PROWADZI KONSULTACJE I PSYCHOTERAPIĘ OSÓB DOROSŁYCH

PROWADZI KONSULTACJE DLA PAR

Jesteś tu ponieważ szukasz pomocy, a sięganie po pomoc to duży zasób. Doceń siebie za to.

Psychoterapia pomaga, jednak wymaga czasu i Twojego w nią zaangażowania. Ja oferuję zaangażowanie z mojej strony, oparte na pasji i wiedzy dotyczącej ludzkiej psychiki. 

Zapewne pragniesz aby w Twoim życiu było inaczej, abyś czuł, czuła się lepiej. Psychoterapia jest metodą leczenia, która do tego zmierza, a polega przede wszystkim na rozmowie i relacji osób w niej uczestniczących. Na naszych spotkaniach będziemy takie terapeutyczne rozmowy prowadzić. Nie otrzymasz tu instrukcji  pt. “co i w jaki sposób robić”. Nie będziemy też oceniać, czy coś jest dobre czy złe. Będziemy w rozmowie przyglądać się ważnym dla Ciebie sprawom i problemom – temu co jest, temu co trudne –  z różnych perspektyw. Często to, co nieświadome rządzi naszym życiem. Gdy staje się świadome, pojawia się wybór i otwierają się możliwości – inne sposoby doświadczania i przeżywania własnego życia.

Do wspólnej pracy zapraszam dorosłych, którzy doświadczają problemów emocjonalnych w relacjach i w życiu zawodowym.

W pracy terapeutycznej czerpię głównie z podejścia psychoanalitycznego, na którym opieram rozumienie osoby, która się do mnie zgłasza. W pracy wykorzystuje także techniki innych nurtów np.  t. systemowej i t. ericksonowskiej. 
Swoją pracę poddaje regularnej superwizji indywidualnej i grupowej 

Jestem psychoterapeutą integracyjnym w drodze do certyfikacji. Szkolę się we Wrocławskim Instytucie Psychoterapii akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne oraz Polskie Towarzystwo Psychologiczne. 

Aktualnie przyjmuję także w Poradni Psychologicznej Charakterownia we Wrocławiu, gdzie prowadzę konsultacje i psychoterapię indywidualną osób dorosłych. Wcześniej pracowałam w Ośrodku Psychoterapii Przystań we Wrocławiu jako psychoterapeuta osób dorosłych oraz publikowałam artykuły o tematyce psychologicznej. W przeszłości wiele lat wspierałam osoby zarządzające małymi przedsiębiorstwami, prowadząc szkolenia, psychoedukację i poradnictwo indywidualne. Byłam zaangażowana także we współtworzenie Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Miejskiej Dzierżoniów na lata 2009 – 2015. Na początku mojej drogi zawodowej jako trener osobisty, towarzyszyłam kobietom w pracy nad zmianą nawyków w obszarze aktywności i postrzegania swojego ciała. 
Cena konsultacji/ sesji indywidualnej – 180 PLN
Cena konsultacji dla pary – 250 PLN 

CERTYFIKATY I ZAŚWIADCZENIA

ARTYKUŁY

zlosc_artykul

Artykuł przygotowany dla Ośrodka Psychoterapii Przystań we Wrocławiu

ciaza_artykul

Artykuł przygotowany dla Ośrodka Przystań we Wrocławiu

zaloba_artykul

Artykuł przygotowany dla Ośrodka Psychoterapii Przystań we Wrocławiu


kontakt@psychoterapiadzierzoniow.pl

+48 504 365 020